Pracownicy i Doktoranci Instytutu

Imię i nazwisko Numer telefonu Adres e-mail Jednostka
Babicz Beata 422-70-06 w. 38 babicz@isez.pan.krakow.pl Biblioteka / Archiwum
Banasiak Marek 422-59-59 banasiak@muzeum.pan.krakow.pl Muzeum
Bielecka Karolina 422-59-59 w. 15 bielecka@muzeum.pan.krakow.pl Muzeum
Bocheński Zbigniew M. 422-19-01 w. 27 bochenski@isez.pan.krakow.pl Zakład Zoologii Kręgowców
Burmer Barbara 422-59-59 w. 12 burmer@muzeum.pan.krakow.pl Muzeum
Dominika Chmolowska 431-19-63 w. 22 chmolowska@isez.pan.krakow.pl Zakład Zoologii Bezkręgowców
Długosz Monika 422-19-01 w. 21 Administracja
Dudek Grażyna 422-19-01 w. 22 dudek@isez.pan.krakow.pl Kadry i Płace
Durek Kazimierz 422-19-01 w. 21 Administracja
Filimonov Dymitr 422-59-59 w. 32 Muzeum
Figarski Tomasz 422 70 06 w. 37 tomasz.figarski.isez@gmail.com Doktorant
Garbula Aneta 422-59-59 w. 19 garbula@muzeum.pan.krakow.pl Muzeum
Gleń Jadwiga 422-59-59 w. 18 Administracja
Grabowska Danuta 422 19 01 w. 52 grabowska@isez.pan.krakow.pl Administracja
Grzywacz Beata 422-70-06 w. 42 grzywacz@isez.pan.krakow.pl Zakład Bioróżnorodności Molekularnej
Jakubowska Anna 422-80-00 w. 37 jakubowska@isez.pan.krakow.pl Zakład Zoologii Kręgowców / Doktorantka
Kajtoch Łukasz 422-80-00 w. 29 kajtoch@isez.pan.krakow.pl Zakład Bioróżnorodności Molekularnej
Kaputa Paulina 422-70-06 w. 38 paulina@isez.pan.krakow.pl Biblioteka
Knapik Stanisława 422-19-01 w. 21 knapik@isez.pan.krakow.pl Administracja
Kociński Maciej 422-80-00 w. 37 kocinski@isez.pan.krakow.pl Zakład Bioróżnorodności Molekularnej / Doktorant
Kolasa Michał 422-80-00 w. 37 kolasa@isez.pan.krakow.pl Zakład Bioróżnorodności Molekularnej
Kopeć Katarzyna 422-59-59 w. 21 kopec@muzeum.pan.krakow.pl Muzeum
Kostia Dariusz 422-70-06 w. 44 darek@isez.pan.krakow.pl Administrator Sieci IT
Kozakiewicz Katarzyna 422-64-10 w. 48 kozakiewicz@isez.pan.krakow.pl Zakład Zoologii Kręgowców
Krzemińska Ewa 431-19-63 w. 29 krzeminska@isez.pan.krakow.pl Zakład Zoologii Bezkręgowców
Krzemiński Wiesław 422-59-59 w. 19, 21, 28 krzeminski@muzeum.pan.krakow.pl Muzeum
Kubisz Daniel 422-59-59 w. 25 kubisz@muzeum.pan.krakow.pl Muzeum
Kuc-Antkiewicz Katarzyna 422-19-01 w. 23 kuc@isez.pan.krakow.pl Księgowość
Ledwoń Mateusz 422-80-00 ledwon@isez.pan.krakow.pl Zakład Zoologii Kręgowców
Lengyel György 422-80-00 w. 32 lengyel@isez.pan.krakow.pl Zakład Zoologii Kręgowców
Lipecki Grzegorz 422-80-00 w. 36 lipecki@isez.pan.krakow.pl Zakład Zoologii Kręgowców
Malinowska Sylwia 422-70-06 w. 43 sylwia@isez.pan.krakow.pl Zakład Bioróżnorodności Molekularnej
Maryańska – Nadachowska Anna 422-70-06 w. 41 maryanska@isez.pan.krakow.pl Zakład Bioróżnorodności Molekularnej
Miękina Barbara 422-80-00 w. 36 miekina@isez.pan.krakow.pl Zakład Zoologii Kręgowców
Morawiec Krzysztof 422-19-01 w. 21 morawiec@isez.pan.krakow.pl Transport / Zaopatrzenie
Moroń Dawid 431-19-63 w. 23 moron@isez.pan.krakow.pl Zakład Zoologii Bezkręgowców
Nadachowski Adam 422-19-01 w. 24 nadachowski@isez.pan.krakow.pl Zakład Zoologii Kręgowców
Nykiel Marcin 422-59-59 nykiel@muzeum.pan.krakow.pl Muzeum
Palaczyk Andrzej 422-59-59 w. 25 palaczyk@muzeum.pan.krakow.pl Muzeum
Paśnik Grzegorz 431-19-63 w. 26 pasnik@isez.pan.krakow.pl Zakład Zoologii Bezkręgowców
Pospuła-Wędzicha Sylwia 422-80-00 w. 33 wedzicha@isez.pan.krakow.pl Zakład Zoologii Kręgowców
Postawa Tomasz 422-80-00 w. 36 postawa@isez.pan.krakow.pl Zakład Zoologii Kręgowców
Przyboś - Razowska Ewa 422-70-06 w. 47 przybos@isez.pan.krakow.pl Zakład Bioróżnorodności Molekularnej
Przybyłowicz Łukasz 431-19-63 w. 31 lukasz@isez.pan.krakow.pl Zakład Zoologii Bezkręgowców
Przystałkowska Anna 431-19-63 w. 32 przystalkowska@isez.pan.krakow.pl Zakład Zoologii Bezkręgowców / Doktorantka
Religa-Sobczyk Joanna 422-80-00 w. 33 religa@isez.pan.krakow.pl Zakład Zoologii Kręgowców
Sawka-Gądek Natalia 422-70-06 w. 43 sawka@isez.pan.krakow.pl Zakład Bioróżnorodności Molekularnej
Shrubovych Julia 431-19-63 w. 25 shrubovych@isez.pan.krakow.pl Zakład Zoologii Bezkręgowców
Skibińska Kornelia 422 59 59 w. 18 yukisiak@gmail.com Muzeum
Starzyk Natalia 431-19-63 w. 37 starzyk@isez.pan.krakow.pl Zakład Zoologii Bezkręgowców
Sternalski Jakub 431-19-63 w. 32 sternalski@isez.pan.krakow.pl Zakład Zoologii Bezkręgowców
Surmacz Marta 422-70-06 w. 47 surmacz@isez.pan.krakow.pl Zakład Bioróżnorodności Molekularnej
Swat Lidia 422-19-01 w. 51 lidka@isez.pan.krakow.pl Administracja / Zamówienia publiczne
Szczur Mirosława 422-19-01 w. 30 mirka@isez.pan.krakow.pl Księgowość
Szyndlar Zbigniew 422-19-01 w. 25 szyndlar@isez.pan.krakow.pl Zakład Zoologii Kręgowców
Tarcz Sebastian 422-70-06 w. 28 starcz@isez.pan.krakow.pl Zakład Bioróżnorodności Molekularnej
Walasik Marta 422-19-01 w. 23 marta@isez.pan.krakow.pl Księgowość
Warchałowska - Śliwa Elżbieta 422-70-06 w. 45 warchalowska@isez.pan.krakow.pl Zakład Bioróżnorodności Molekularnej
Weiner Wanda 431-19-63 w. 22 weiner@isez.pan.krakow.pl Zakład Zoologii Bezkręgowców
Wertz Krzysztof 422-80-00 w. 36 wertz@isez.pan.krakow.pl Zakład Zoologii Kręgowców
Wilczyński Jarosław 422-80-00 w. 32 wilczynski@isez.pan.krakow.pl Zakład Zoologii Kręgowców
Wiśniewska Maria 422 70 06 w. 40 wisniewska@isez.pan.krakow.pl Zakład Bioróżnorodności Molekularnej
Wojtal Piotr 422-80-00 w. 49 wojtal@isez.pan.krakow.pl Zakład Zoologii Kręgowców
Agata Żmuda 422-80-00 zmuda@isez.pan.krakow.pl Zakład Zoologii Kręgowców / Doktorantka
Żychowska Ewa 422-64-10 w. 48 zychowska@isez.pan.krakow.pl Wydawnictwa