Festiwal Nauki - Kraków 24 Maj 2017 r.

Instytut Systematyki i Ewolucji Zwierząt PAN wraz z Instytutem Ochrony Przyrody PAN serdecznie zapraszają na zajęcia zorganizowane w ramach XVII edycji Festiwalu Nauki i Sztuki w Krakowie, które odbędą się dnia 24 maja 2017 r.

"W zgodzie z naturą" - hasło przewodnie tegorocznego festiwalu jest szczególnie bliskie badaczom naszych Instytutów. W związku z tym XVII edycja Festiwalu ma dla nas bardzo duże znaczenie. Specjalny program przygotowany przez pracowników obu Instytutów PAN zostanie zaprezentowany w Muzeum Przyrodniczym ISEZ PAN, ul Św. Sebastiana 9. Zajęcia obejmują różnorodne warsztaty przyrodnicze, gry i zabawy edukacyjne. Zachęcamy do zapoznania się z załączoną ulotką reklamową, na której znajdą Państwo informacje o przewidzianych atrakcjach, lokalizacji i godzinach w których będzie odbywał się Festiwal.

W celu zasięgnięcia dodatkowych informacji proszę kontaktować się z panem Kamilem Najberkiem, IOP PAN (666381569; najberek@iop.krakow.pl) lub panią Kornelią Skibińską ISEZ PAN (881317896; yukisiak@gmail.com).